Facebook
biuro@malinacatering.pl
660 003 131

O NAS

OTO NASZA HISTORIA

MALINA catering to firma łącząca pasjonatów gastronomii, dietetyki oraz sportu. Celem naszej działalności jest doprowadzenie do skutecznych zmian w sposobie odżywiania się naszych klientów, ponieważ wiemy, jak istotny wpływ na zdrowie ma codzienna dieta. Dbamy o to, aby pożywienie, które serwujemy codziennie było świeże, smaczne, różnorodne i przygotowane z najwyższej jakości produktów spożywczych.
Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze życie w biegu nie każdemu pozwala na skrupulatne przygotowanie posiłków, dlatego też wychodzimy Wam naprzeciw i robimy to za Was, dostarczając codziennie zdrowe, odpowiednio zbilansowane posiłki, które zapewnią Wam energię i dobre samopoczucie każdego dnia.


Bazujemy tylko na naturalnych składnikach i produktach pochodzących od sprawdzonych dostawców. Jakość ma dla nas istotne znaczenie! Wyznajemy zasadę, że zdrowa dieta musi być jak najbardziej urozmaicona, dlatego też codziennie zaskakujemy Naszych klientów różnorodnością potraw. Dzięki współpracy wykwalifikowanych dietetyków, doświadczonych kucharzy i trenerów personalnych udaje nam się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy z pasją, aby zarazić Was zdrowym stylem życia!


W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje diet, co pozwoli na indywidualne dopasowanie danego jadłospisu w zależności od potrzeb. Menu każdej z diet zostaje na bieżąco ustalane przez naszego dietetyka i uwzględnia sezonowe produkty obfitujące w składniki odżywcze. W naszych jadłospisach znajdziecie Państwo także pyszne i zdrowe smakołyki, które zostały przygotowane bez dodatku rafinowanego cukru, konserwantów, czy utwardzonych tłuszczów.


Nasz catering dietetyczny to gwarancja najwyższej jakości i świeżości produktów spożywczych dostarczanych Państwu każdego dnia. Pamiętajmy, że zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta to gwarancja zapobiegania chorobom cywilizacyjnym, takim jak cukrzyca, otyłość, miażdżyca, czy nadciśnienie tętnicze. Z nami osiąganie zdrowia i szczupłej sylwetki jest proste i przyjemne!

 

przygotowanych posiłków

2375

przygotowanych posiłków

fanów na facebooku

899

fanów na facebooku

pracowników

8

pracowników

dni przygotowań do otwarcia

217

dni przygotowań do otwarcia

Numer telefonu

660 003 131