O NAS

OTO NASZA HISTORIA

MALINA catering to firma łącząca pasjonatów gastronomii, dietetyki oraz sportu. Celem naszej działalności jest doprowadzenie do skutecznych zmian w sposobie odżywiania się naszych klientów, ponieważ wiemy, jak istotny wpływ na zdrowie ma codzienna dieta. Dbamy o to, aby pożywienie, które serwujemy codziennie było świeże, smaczne, różnorodne i przygotowane z najwyższej jakości produktów spożywczych.
Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze życie w biegu nie każdemu pozwala na skrupulatne przygotowanie posiłków, dlatego też wychodzimy Wam naprzeciw i robimy to za Was, dostarczając codziennie zdrowe, odpowiednio zbilansowane posiłki, które zapewnią Wam energię i dobre samopoczucie każdego dnia.


Bazujemy tylko na naturalnych składnikach i produktach pochodzących od sprawdzonych dostawców. Jakość ma dla nas istotne znaczenie! Wyznajemy zasadę, że zdrowa dieta musi być jak najbardziej urozmaicona, dlatego też codziennie zaskakujemy Naszych klientów różnorodnością potraw. Dzięki współpracy wykwalifikowanych dietetyków, doświadczonych kucharzy i trenerów personalnych udaje nam się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy z pasją, aby zarazić Was zdrowym stylem życia!


W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje diet, co pozwoli na indywidualne dopasowanie danego jadłospisu w zależności od potrzeb. Menu każdej z diet zostaje na bieżąco ustalane przez naszego dietetyka i uwzględnia sezonowe produkty obfitujące w składniki odżywcze. W naszych jadłospisach znajdziecie Państwo także pyszne i zdrowe smakołyki, które zostały przygotowane bez dodatku rafinowanego cukru, konserwantów, czy utwardzonych tłuszczów.


Nasz catering to gwarancja najwyższej jakości i świeżości produktów spożywczych dostarczanych Państwu każdego dnia. Pamiętajmy, że zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta to gwarancja zapobiegania chorobom cywilizacyjnym, takim jak cukrzyca, otyłość, miażdżyca, czy nadciśnienie tętnicze. Z nami osiąganie zdrowia i szczupłej sylwetki jest proste i przyjemne!

 

2017

Narodził się pomysł aby przygotować wraz z dietetykami bazę unikalnych przepisów, opartych na zdrowych i smacznych produktach. Tak powstał MALINA CATERING DIETETYCZNY, którym chcielibyśmy się z Wami podzielić.


Jesteśmy firmą łączącą pasjonatów gastronomii, dietetyki oraz sportu. Celem naszej działalności jest doprowadzenie do skutecznych zmian w sposobie odżywiania się naszych klientów. Dbamy o to, żeby jedzenie które serwujemy codziennie było świeże, smaczne, różnorodne i zrobione z najwyższej jakości produktów.

przygotowanych posiłków

875

przygotowanych posiłków

fanów na facebooku

316

fanów na facebooku

pracowników

8

pracowników

dni przygotowań do otwarcia

217

dni przygotowań do otwarcia

zapisz się do naszego newslettera