KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, nasz dietetyk jest do Państwa dyspozycji.

Składając zamówienie mogą Państwo skorzystać z naszej zamawiarki online 24/7 - zamowienie.malinacatering.pl, złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem: 660003131 lub mailowo - biuro@malinacatering.pl

Zamówienie, które ma zostać zrealizowane kolejnego dnia trzeba złożyć do godziny 12:00 dnia poprzedzającego (np. aby dieta została dostarczona w czwartek, zamówienie powinno zostać złożone do godziny 12:00 w środę). Zestawy posiłków na sobotę i niedzielę należy zamówić najpóźniej w piątek do godziny 12:00 i zostaną one dostarczone w sobotę rano.

Wszystkie posiłki są dostarczane pod wskazany przez Państwa adres codziennie w godzinach porannych od 4:00 do 10:00. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania godziny odbioru zamówień – w tym celu prosimy o kontakt.

Napisz do nas lub zadzwoń:
660 003 131

Poznań

biuro@malinacatering.pl

Malina catering to wysoka jakość potraw, tylko świeże produkty, pełnowartościowe posiłki i zbilansowana dieta pudełkowa z dowozem na terenie Poznania i okolic.

zapisz się do naszego newslettera